Manisa – Akhisar Evde Ek İş
Ege bölgesinin güzide illerinden olan Manisa’ nın Akhisar ilçesi için evden ek iş imkanlarının tanıtıldığı evde yapılabilecek ek işlerile alakalı bilgilerin verildiği ve ek iş veren firmalara nasıl başvuru yapılacağı konusunda anlatımların olduğu yazımıza hoşgeldiniz.

Akhisar ilçesinde ki ziyaretçilerimiz tarafından oldukça fazla mesaj aldık Akhisar’ da ki ek iş fırsatları ve bunları nasıl alabilcekleri yönünde bir çok mail ve yorum geldi ve bizlerde Akhisar’ da ki ziyaretçilerimiz için Akhisar Evde Ek İş konusunu açmış bulunuyoruz. Bu makalemiz sayesindeek iş fırsatlarının neler olduğunu, nasıl yapıldıklarını ve nasıl başvurabileceğiniz konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Manisa – Akhisar Evde Ek İş İlanları

Türkiye’ nin her ilinde ve ilçesinde olduğu gibi Manisa – Akhisar’ da evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Bu fazla talep karşısında da evde ek iş veren firmalar ve eve ek iş dağıtan bireyler oldukça artmış durumda. Akhisar’ da ağırlıklı olarak dikiş/nakış işleri, kutulama işleri ve poşetleme işleri evlere verilmekte. Bunların dışında da bir çok iş var ancak en öne çıkan alanlar bunlar.

Akhisar Evde Dikiş Yaparak Kazanç Sağlama

Dikiş işleri ile alakalı Akhisar’ da ki en popüler iş Bez Torba dikiş işleri. Çok büyük üreticiler olduğu için genelde evlere iş vermeyi tercih ediyorlar. Bez torbalar genelde standart olarak kesesi ve tutma yeri olarak iki parça halinde gelir, ancak bazı spesifik modellerde mevcut. Bu değişimlere göre fiyatlar da da doğru orantıda değişiklikler oluyor tabi ki.

Dikiş işleri diğer işlere göre farklılık gösteriyor. Mutlaka ama mutlaka önceden tecrübeniz olması gerekiyor yada fazlasıyla el yatkınlığı aksi durumlarda işi alabilmeniz pek olası değil.
Kazanç konusuna gelirsek eğer parça başına 0.30 kuruş gibi rakamlar ödenmekte. Çantalar bahsettiğimiz gibi genelde standart ancak işin zorluğunda artı/eksi anlamda değişiklikler olabiliyor buna göre fiyat değişiklik gösteriyor ama ortalama rakamlar bahsettiğimiz gibi parça başı 0.30 kuruş civarı.

Çanta dikiş işi dışında t-shirt, triko vb. tekstil ürünlerine boncuk veya aksesuar dikimi gibi bir çok seçenekte mevcut. Bunlardan da faydalanabilirsiniz.

Evde Cetvel Seti Poşetleyerek Para Kazanma

Cetvel seti poşetleme işi en çok ilgi gören poşetleme işi Akhisar’ da. İşin ilerleyiş şekli tarafınıza gönderilen 4 veya 5 parça cetvel sizlere teslim edilmekte ve poşetlenip güzel bir şekilde kapatılması istenmekte. Bu işte parça başına değil grup başına ücret kazanmaktasınız. 1 Grup 25 parça iş demek. 1 grup yani 25 parça için alacağınız ücret ise 0.35 – 0.40 kuruş bandında değişiyor. İlk baktığınız anda ucuz gelebilir ancak iş özellikle bir süre alıştıktan sonra çok hızlı yapılan ve tecrübe gerektirmeyen bir iş olduğu için kazanılacak miktarlar oldukça güzel seviyelere çıkabiliyor.

Bu iş ile alakalı aylık ortalama kazanç miktarları 1.000 TL ye kadar çıkabiliyor sıkı bir çalışma ile. İş genel anlamıyla basit ve hızlı yapılan bir iş anlattığım gibi ancak kesinlikle gelen parçalar eksiksiz bir şekilde karşı tarafa teslim edilmeli. Herhangi bir kırılma, yamulma, çatlama vb. bir durum kesinlikle olmamalı yoksa yaptığınız ücretten düşülür ve muhtemelen bir daha iş teslim edilmez.

 

Manisa – Akhisar’ da Evlere İş Veren Firmalar

Buraya kadar herşey çok güzel 🙂 Akhisar’ da evde yapılabilecek ek işleri ve detaylarını öğrendik şimdi herkes şunu merak ediyor. Akhisar’ da eve ek işi hangi firmalar veriyor, telefon numaraları ne ? Bu aşamada şöyle bir durum var önceleri firmaların telefon numaralarını ve adreslerini yayınlıyorduk bize ulaşan firmaların ancak çok fazla yoğun bir arama ve gereksiz aramalar olduğu için firmalar artık bu şekilde çalışmak istemiyorlar.

Bu sebeple Akhisar ve çevresinde iş yapmak isteyen kullanıcılar ek işlere sitemizde ki yorum kısımları aracılı ile başvuruda bulunabilirler. Uygun görüldüğü taktirde sizlere geri dönüş firmalar tarafından yapılıyor. Başvurularda dikkat etmeniz gerekenler doğru ve kullandığınız bir mail adresi vermek.

 
59 comments on “Manisa – Akhisar Evde Ek İş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yer Alan Tagları Kullanabilirsiniz. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>