Evde Kalem Montajlama – Ayda 1.900 TL Gelir !
Kalem montajlama işi sayesinde evinizde oturduğunuz yerde aylık 1900 TL gelir elde edebilirsiniz. Peki nasıl ? Şimdi bu yazımızda Evde Kalem Montajlama işinden nasıl gelir elde edebilirsiniz, nasıl bu işe ulaşabilirsiniz detaylara geçelim.

Evde Kalem Montajlama İşi Nedir ?

Evde kalem montajlama işi sizlere firmalar tarafından parça parça teslim edilen kalemlerin birleştirilmesini içeren bir iştir. Kalemin şekline göre parça adedi farklılık göstersede ortalama olarak 5 parçadan oluşan kalemler sizlere firma tarafından paketler halinde teslim edilir. Teslim edilen parçalar ile birlikte montajlama örneğinin bulunduğu kağıtta sizlere verilir. Verilen kağıda göre parçaları birleştirmeniz istenir.
Kalem Montajlama İşini Hangi İller Alabilir ?

Kalem montajlama işini almak için herhangi bir il kısıtlaması yoktur. Türkiye’ nin her yerinden bu işe ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken başvuruda bulunmak, eğer başvurunuz onaylanırsa sizlerle iletişime geçilecektir.

Kalem Montajlama İşinden Ne KAdar Gelir Elde Edilir ?

Kalem montaj işinden elde edeceğiniz gelir sizin çalışma performansınıza göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak günde bu işe ayıracağınız 4-5 saat ile aylık minimum 1.200 TL gibi gelirler kazanabilirsiniz. Eğer bu işi biraz daha düzenli ve istikrarlı yaparsanız (Günde 7-8 saat) Aylık bu işten 1.900 TL gibi gelirler elde edebilmeniz mümkün.

Kalem Montajı İşine Nasıl Başvuruda Bulunabiliriz ?

Bu işe başvuruda bulunmak çok kolay. Tek yapmanız gereken alttaki yorum kısmına isim soy isim, mail ve yaşadığınız ili belirttiğiniz bir mesaj bırakmak. Ardından başvurunuzun onaylanması durumunda firmalar tarafından mail adresinize dönüş sağlanacaktır.