Evde Ihlamur Paketleme İşi 1.400 TL Evde Ek Gelir
Bir çok ev hanımı sitemiz ve facebook sayfamız üzerinden evde yapılabilecek ek iş ilanları ile alakalı bizlere başvurularda bulunuyor. Bugün yeni gelen bir ek iş ilanının bilgisini sizlere tanıtmak istiyorum Evde Ihlamur Paketleme İşi. Bu işin detayları, nasıl başvuruda bulunabileceğiniz, yapılışı ve kazançları ile alakalı bir çok bilgilendirme bu yazımızda yer alacak.

Evde Ihlamur Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Genelde aktar vb. yerler tarafından verilen bu işler yapması oldukça keyifli işlerdir. Keyifli olması ile birlikte tabi ki en güzel kısmı ek bir gelir imkanı sağlaması. Peki bu işi nasıl yapacağız ? Öncelikle sizlere klipsli poşetler ve çuvallar halinde ıhlamurlar teslim edilir. Ardından bu çuvallarda ki ıhlamurları belirli ölçeklerde (Klipsli poşetlerin ebatları farklıdır) içine doldurmanız, ağzını kapatmanız ve etiketini yapıştırmanız istenir. Tüm gerekli malzemeler ek işi veren firma tarafından temin edilecektir. Genelde her parti iş 6 çuvaldan oluşmakta ve bu çuvallardan toplam 1.000 kadar poşet çıkmakta.
Ihlamur Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanabilirim ?

Ihlamur paketleme işinde kazançlar çalışma sürenizle doğru orantılı olarak değişiklik gösterecektir. Ortalama olarak kazançlardan bahsetmek gerekirse eğer günde bu işe ayıracağınız ortalama 5-6 saat ve aylık olarak ayıracağınız 24 iş günü ile bu işten aylık 1.400 TL gelir elde edebilmeniz mümkündür.

Yukarıda bahsetmiştik bir partilik işin 6 çuvaldan oluştuğundan. Bu durumda ki planlama şu şekilde olmalı. Ortalama 1 parti iş 6 günde bitiyor yani 4 parti iş yaptığınızda yukarıda bahsettiğimiz rakamları kazanabilmeniz mümkün. Onun dışında eksik yaptığınız işlerde kazanç doğal olarak düşecektir.

Ihlamur Paketleme İşine Başvuru

Eğer ki bu anlatılan işleri yapabileceğinizi düşünüyorsanız aşağıda ki yorum bölümü aracılığı ile İl / İlçe  ve geçerli bir mail adresi belirterek başvuruda bulunabilirsiniz. İçeriği uygun olan yorumlar tarafımızca onaylanacak ve ek iş veren firmalar tarafından incelenecektir. Uygun bulunması durumunda mail üzerinden ek iş veren firmalar sizlere dönüş yapacaktır.

Kesinlikle yorumlarda açık adres, telefon numarası vb. bilgilerinizi paylaşmayınız, onaylanmaz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yer Alan Tagları Kullanabilirsiniz. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>