Ankara Sincan Evde Ek İş İlanları
Günümüzde ki geçim sıkıntıları nedeniyle bir çok insan evde ek bir iş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyor. Bu durumda internette günümüzde en çok rağbet gören aramalar evde ek iş aramaları oluyor. Bu çerçevede bugün Ankara Sincan ilçesinde evde ek iş ilanları ve evde ek iş veren firmalar ile ilgili bilgilendirmelerin bulunduğu bir yazı yazdık. Bu konumuz aracılığı ile Ankara Sincan’ da evde ek iş veren yerler ve evde yapılabilecek işler ile alakalı ilanları bulabilirsiniz.

Ankara – Sincan Evde Yapılacak İş İlanları

Sincan’ da yapılabilecek ek işler ile alakalı çok fazla seçenek bulunuyor aslında. Bunlardan en önemlileri paketleme işleri ve montajlama işleri.

Ankara – Sincan Evde Kalem Paketleme İşi

Evde kalem paketleme işi çok fazla bilgi ve tecrübe gerektirmeyen ancak zorlayıcı bir iştir. Firmalarca tarafınıza gönderilen yaklaşıl 15.000 adet kalemi 5 er li gruplar halinde paketleyip, poşetlemeniz gerekmekte.

Bu iş için yaptığınız her parça başına (Beş adet paketlenmiş kalem 1 parça sayılmaktadır) 0.20 kuruş kazanabilirsiniz.

Bu da aylık olarak günde bu işe ayıracağınız 4-5 saat süreyle 1.000 TL ile 1.250 TL arası bir kazanca tekabül etmektedir.

Sincan’ da Bardak Paketleme İşi İle Ek Gelir Elde Edin

Bardak paketleme işi adından da anlaşılacağı üzere hassasiyet gerektiren bir iş. Verilen bardakları 12 adeti bir kutuya girecek şekilde paketleyerek bir kutu iş çıkartabilirsiniz. Her kutuladığınız 12 li bardak seti için ortalama 0.25 kuruş ücret ödenmektedir. Bu işi aylık olarak yapmanız durumunda aylık bu işten 1.500 TL ye kadar gelir elde edebilmeniz mümkün gözüküyor.

Sincan Montaj İşleri İle Ek Gelir Elde Edin !

Sincan ilçemizde paketleme işinin dışında evlere verilen ek işler içinde montajlama işleride bulunmakta. Evde montaj işleri paketleme işine istinaden daha zor ve azda olsa tecrübe ve bilgi gerektiren işlerdir ancak kazancıda ona istinaden daha olmaktadır.
Genelde Ankara – Sincan‘ da montajlama işi olarak Makas Montajı ve Tava Montajı işi verilmektedir.

Örneğin solda ki bir temsili paket modeli elinize 4 parça olarak gelmektedir. Makasın sol tarafı, sağ tarafı, bağlantı parçası ve civarası şeklinde. Sizden bu makasın 4 parçasını birleştirerek tek parça haline getirmeniz isteniyor.

Bu sayede yapacağınız her montaj için yaklaşık olarak 0.45 kuruş ücret alacaksınız. Aylık maksimum alabileceğiniz adet sayısı ise bu iş için 4.000 adet olarak belirlenmiştir.

Sizlerde makas montaj işinin size uygun olduğunu düşünüyorsanız aşağıya bilgilerinizi bırakıp iş ile alakalı başvuruda bulunabilirsiniz.


Tava montajı işi makas montajı gibi zorluğu olan ama yine geliri güzel olan bir ek iş fırsatı.

Ankara Sincan’ da tava montajı işi için elde edebileceğiniz aylık ortalama rakamlar ise 1.500 TL ile 2.000 TL arasında değişmekte. Ancak bu işi devamlı yapabilmeniz için öncesinde yaptığınız teslimatların kalite kontrolden sorunsuz geçmesi gerekmektedir. Aksi taktirde tekrar iş alabilmeniz pek mümkün olmayacaktır.

Ankara Sincan Evde Ek İŞ Veren Firmalar

Sindan’ da eve ek iş veren firma sayısı oldukça kısıtlı. Bu sektör ile alakalı yaklaşık 10 adet firma bulunuyor. Sindan ilçesinde ek iş arayan insanlara ulaşmak için web sitelerini kullanıyorlar ve gelen başvuruları değerlendiriyorlar. Sizlerde bu işlere sitemiz aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Sincan Paketleme İşi Veren Firmalar

Paketleme işini yapabilmek için Sincan’ da yaşamanız ve verilen işi düzgün yapmanız gerekmektedir. Çünkü zorlu bir işlem değil. Paketleme işi veren firmalara ulaşmak için ise sitemizde yer alan yorum kısmından bilgileriniz göndermeniz gerekmektedir.

Sincan’ da Montaj İşi Veren Firmalar

Montaj işinde ise paketleme işinden farklı olarak biraz tecrübe ve referans isteyen bir iş. Ancak montaj işini veren firmalarda bazen yoğun talep olması durumunda yeni alımlar için araştırmalar yapmakta. Ankara Mamakta Billur Evlere Ek İş firması en çok montaj işi veren firma olarak dikkat çekiyor.

Ankara Sincan’ da Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Sizlerde Sincan’ da yukarıda ki işler ve benzeri işlere talipseniz eğer sitemize Adınızı, Soyadınızı, Yaşadığınız mahalleyi (Sincan’ da olmak zorundadır) ve kullandığınız bir mail adresi ile aşağıda ki form aracılığı ile yorum olarak gönderirseniz evlere ek iş veren firmalar tarafından değerlendirilecektir.
208 comments on “Ankara Sincan Evde Ek İş İlanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yer Alan Tagları Kullanabilirsiniz. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>